Futsal diákolimpia megyei döntő

FUTSAL DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ
2019. december 11. Győr

Résztvevő csapatok: FÁY (Sopron körzeti döntő győztes), BERCSÉNYI (Győr körzeti döntő győztes), LUKÁCS (megyei elődöntő győztes), VASVILLA (megyei elődöntő 2. helyezett)

1. mérkőzés: elődöntő 9:00

BERCSÉNYI – VASVILLA 0 – 5
VASVILLA: Garab Gábor – Tóth Adrián, Kalmár Dominik, Harangozó Csongor, Borsos Filip.
Cserék: Ács Dominik, Bognár Ádám, Gelencsér Dominik, Szántó Bulcsú. Edző: Turcsek Zoltán.

Gólszerzők:
Borsos Filip a 4:41 percben (0-1), a 9:18 percben (0-2), a 15:29 percben (0-3), a 16:27 percben (0-4) és Gelencsér Dominik a 20:55 percben (0-5).

A csapat a taktikai utasításokat maximálisan betartva ilyen arányban is megérdemelten szerezte meg a győzelmet.

Gólszerzők:
Borsos Filip a 2:11 percben (0-1), a 5:13 percben (0-2), a LUKÁCS a 11:32 percben (1-2), Borsos Filip a 13:05 percben (1-3), Gelencsér Dominik a 16:15 percben (1-4), a LUKÁCS a 23:14 percben.

A csapat a mérkőzést végig kézben tartva megérdemelten nyerte meg a megyei döntőt.

Turcsek Zoltán edzői nyilatkozata: „A döntőhöz vezető tornákat is figyelembe véve a mai napon játszottunk a legjobban, és mind a védekezésben, és mind a helyzetkihasználásban kiváló teljesítményt nyújtottunk. A csapatrészek jól működtek együtt és jól alkalmaztuk a taktikai fegyverinket is köszönhetően Borsos Filip gólérzékenységének.”